O NAS

Yellow to więcej niż odzież kolarska

Dlaczego Yellow?

Jest duża szansa, że w Twojej głowie pojawiło się to pytanie. Nazwa naszej marki odzieży rowerowej jest nieprzypadkowa. Yellow to z angielskiego żółty. Wybraliśmy ten kolor ponieważ, jest to kolor zarezerwowany dla lidera wyścigu kolarskiego. Żółty jest również międzynarodowym kolorem segregacji plastiku, kolorem recyclingu. To połączenie wydało się nam idealnie ponieważ Yellow to marka, która wyrosła z pasji do sportu i troski o naszą kochaną planetę.

Jak to się ma do odzieży kolarskiej? Tak jak lider wyścigu chcemy być najlepsi w tym co robimy i chcemy dostarczać produkty najwyższej jakości, produkty, które spełnią oczekiwania super wybrednych pasjonatów roweru, w najbardziej wymagających warunkach. Żółty kosz do segregacji plastiku symbolizuje wykorzystanie do produkcji naszych produktów materiałów z recyclingu oraz biodegradowalnych.

Yellow to sposób życia i sposób prowadzenia biznesu

Żółta koszulka lidera kolarskiego i żółty kosz do segregacji składają się na naszą misję, zgodnie z którą chcemy budować kulturę dbania o nasze środowisko poprzez sport. Wszystko co robimy zaczyna się właśnie od niej.

Zakładająca markę Yellow postanowiliśmy, że w tym co robimy nie będzie kompromisów. Nasza planeta bezsprzecznie potrzebuje radykalnych działań, dlatego stworzyliśmy 5 prostych zasad, wartości Yellow:

  1.  Zawsze wybieramy ekologiczne materiały.
  2.  Wspieramy lokalną produkcję.
  3.  Pakujemy naprawdę ekologicznie.
  4.  Zachęcamy do wybierania produktów bardzo dobrej jakości i ich długiego używania.
  5.  Segregujemy odpady.

Dwóch gości, którzy chcą zmieniać świat zaczynając od siebie

Przyjaźnimy się od ponad 20 lat. Razem wiele przeżyliśmy, razem nauczyliśmy się też co jest ważne w życiu. Wspólnie przejechaliśmy także tysiące kilometrów – w słońcu, w deszczu, w górach, na Mazurach i w mieście. Z naszych doświadczeń powstał pomysł na stworzenie czegoś unikalnego, czegoś czego nie mogliśmy znaleźć na rynku i co łączyło by naszą miłość do roweru i sportów oraz do naszej planety – odzież kolarską najwyższej jakości stworzoną w 100% z recyclingu oraz 100% biodegradowalnych materiałów.

To co robimy to bardziej pasja niż biznes. Widzimy jak nasza planeta staje się coraz bardziej bezmyślnie eksploatowana i zanieczyszczona m.in. milionami ton zużytych ubrań. Z pewnością można to zmienić, zaczynając od samego siebie. Na co dzień staramy się robić wszystko co w naszej mocy żeby chronić nasze środowisko i dlatego to samo podejście przenosimy do Yellow.
To co robimy teraz to tylko mały krok, ale wierzymy, że to początek naszej rewolucji w sporcie.

Tomek Barańczuk, Michał Lewczuk

Shopping Cart